Kod: 30 91 10256
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Moment dokręcenia [Nm]: | 140 Nm |
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Minimalna grubość [mm]: | 9,5 mm |
| średnica [mm]: | 302 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 63,6 mm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 11 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 50,7 mm |