Kod: 30 91 10259
Producent:
BREMBO

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 46,2 mm |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 103 Nm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica [mm]: | 275 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 62 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany / wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Minimalna grubość [mm]: | 19,8 mm |