
Kod: 30 91 10266
Producent:
BREMBO

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Parzyste numery artykułów: | 09.D094.13 |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 66,1 mm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 36 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | Tarcza hamulcowa 2-częściowa |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica [mm]: | 348 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 67 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Minimalna grubość [mm]: | 34,4 mm |