Kod: 30 91 10269
Producent:
DELPHI

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 238 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 61 mm |
| Głębokość [mm]: | 33,3 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 9 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 4 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Powierzchnia: | pokryty |