
Kod: 30 91 10270
Producent:
TRW

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany / wentylowany |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 360 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 67 mm |
| Wysokość [mm]: | 64,5 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 36 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 34 mm |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Rozmiar gwintu 1: | 15,3 |
| Rozmiar gwintu 2: | 9,1 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |