
Kod: 30 91 10301
Producent:
KAMOKA

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 294 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 13,5 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 11,5 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 41 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68,2 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 165 mm |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| otwór o śr [mm]: | 16,5 mm |