
Kod: 30 91 10310
Producent:
TRW

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 6 |
| średnica [mm]: | 318 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 108 mm |
| Wysokość [mm]: | 67,2 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 26 mm |
| średnica otworu [mm]: | 139,7 mm |
| Rozmiar gwintu 1: | 14.6 |
| Rozmiar gwintu 2: | M8 |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |