
Kod: 30 91 10312
Producent:
TRW

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez zestawu łożyska koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez pierścienia nadajnika impulsów ABS |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 274 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 11 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 9,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 62 mm |
| Wysokość [mm]: | 81 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Wymiar gwintu: | M12 x 1,5 |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |