
Kod: 30 91 10313
Producent:
TRW

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Ilość otworów: | 6 |
| średnica [mm]: | 324 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 140 mm |
| Wysokość [mm]: | 120 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 30 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 26 mm |
| średnica otworu [mm]: | 192 mm |
| Kolor: | CZARNY |
| Powierzchnia: | lakierowany |