Kod: 30 91 10316
Producent:
DELPHI

Wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 291,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |
| Głębokość [mm]: | 62 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 9 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 5 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Powierzchnia: | pokryty |