Kod: 30 91 10318
Producent:
DELPHI

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 234 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 62,45 mm |
| Głębokość [mm]: | 44,7 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8,4 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 4 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Powierzchnia: | pokryty |