Kod: 30 91 10319
Producent:
DELPHI

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 319 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 108 mm |
| Głębokość [mm]: | 67,4 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 26 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 6 |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |