Kod: 30 91 10320
Producent:
DELPHI

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 296 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |
| Głębokość [mm]: | 53,1 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 26 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 6 |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |