Kod: 30 91 10323
Producent:
METELLI
Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| średnica [mm]: | 281 mm |
| średnica otworu [mm]: | 62 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 58,3 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 26 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Oznaczenie kontrolne: | ECE R90 APPROVED |