
Kod: 30 91 10357
Producent:
TEXTAR

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany zewnętrznie |
| średnica [mm]: | 308 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Wysokość [mm]: | 47 mm |
| Wzór otworów/Ilość otworów: | 05/07 |
| śr. otworu sworznia koła [mm]: | 15,6 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez piasty koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez sworznia mocującego koła |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| Minimalna grubość [mm]: | 25,8 mm |
| średnica otworu [mm]: | 108 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 61 mm |
| Długość opakowania [cm]: | 35 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 33,5 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 7 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 98200 1740 0 1 PRO+ |