
Kod: 30 91 10394
Producent:
BOSCH

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 210,8 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 11,2 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 10 mm |
| Wysokość [mm]: | 41 mm |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Średnica piasty koła [mm]: | 55,1 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Powierzchnia: | naoliwione |
| średnica otworu do [mm]: | 13,3 mm |