
Kod: 30 91 10361
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |
| Grubość [mm]: | 51 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 302 mm |
| średnica otworu [mm]: | 108 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Minimalna grubość [mm]: | 20 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 63,6 mm |