
Kod: 30 91 10363
Producent:
FEBI BILSTEIN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 26 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 3 |
| Grubość [mm]: | 48 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 283 mm |
| średnica otworu [mm]: | 108 mm |
| Powierzchnia: | naoliwione |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Minimalna grubość [mm]: | 24 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 71,02 mm |