Kod: 30 91 096
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| średnica [mm]: | 305 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8,5 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 127 mm |
| Wysokość [mm]: | 75,2 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72,2 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 194,5 mm |
| otwór o śr [mm]: | 15,5 mm |