Kod: 30 91 099
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 316 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 10,4 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 68,6 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72 mm |
| średnica otworu [mm]: | 127 mm |
| Wymiar gwintu: | 16,6 |
| Kolor: | CZARNY |