Kod: 30 91 100
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| dla numeru artykułu: | 08.A863.10 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 320 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 14 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 12,5 mm |
| Wysokość [mm]: | 66,3 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 115 Nm |