Kod: 30 91 101
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| średnica [mm]: | 304,9 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 10,4 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72,5 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Głębokość [mm]: | 33,1 mm |