
Kod: 30 91 102
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| średnica otworu [mm]: | 72 mm |
| Wysokość [mm]: | 64 mm |
| średnica [mm]: | 330 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 20 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |