Kod: 30 91 104
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| średnica [mm]: | 253 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 20 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 18 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Ilość otworów: | 4 |
| średnica otworu [mm]: | 108 mm |
| Wysokość [mm]: | 43,7 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 63,5 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 153 mm |
| otwór o śr [mm]: | 13,7 mm |