
Kod: 30 91 10370
Producent:
DENCKERMANN

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 127 mm |
| otwór o śr [mm]: | 13,5 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 20,2 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| średnica [mm]: | 284 mm |
| Wysokość [mm]: | 43,5 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 59 mm |
| średnica otworu [mm]: | 98 mm |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |