
Kod: 30 91 10371
Producent:
DENCKERMANN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| otwór o śr [mm]: | 15,3 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 159,8 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 20 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| średnica [mm]: | 356 mm |
| Wysokość [mm]: | 36,2 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |