
Kod: 30 91 10372
Producent:
DENCKERMANN

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 149 mm |
| otwór o śr [mm]: | 15,3 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 31,5 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 34 mm |
| średnica [mm]: | 356 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 52,4 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |