
Kod: 30 91 10375
Producent:
DENCKERMANN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica otworu [mm]: | 127 mm |
| otwór o śr [mm]: | 14 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 166 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 26,4 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| średnica [mm]: | 302 mm |
| Wysokość [mm]: | 38,2 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72,5 mm |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |