
Kod: 30 91 10379
Producent:
DENCKERMANN

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| otwór o śr [mm]: | 12,5 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 200 mm |
| średnica [mm]: | 302 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 61 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 64,1 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |