
Kod: 30 91 10381
Producent:
DENCKERMANN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| otwór o śr [mm]: | 13 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 16 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 18 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 190 mm |
| średnica [mm]: | 301,6 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 56,6 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72 mm |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |