
Kod: 30 91 10382
Producent:
DENCKERMANN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| otwór o śr [mm]: | 13 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 143 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 26 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| średnica [mm]: | 320 mm |
| Wysokość [mm]: | 48,2 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72 mm |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |