
Kod: 30 91 10384
Producent:
DENCKERMANN

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 144,5 mm |
| otwór o śr [mm]: | 15 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 22,4 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 25 mm |
| średnica [mm]: | 280 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 51 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 67 mm |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |