
Kod: 30 91 10385
Producent:
DENCKERMANN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| średnica otworu [mm]: | 110 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 136,8 mm |
| otwór o śr [mm]: | 14 mm |
| średnica [mm]: | 264 mm |
| Wysokość [mm]: | 40,5 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 70 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |