
Kod: 30 91 10386
Producent:
VALEO

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 255,8 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 23,9 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 60 mm |
| Wysokość [mm]: | 41,1 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 21 mm |
| Felga, ilość otworów: | 4 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 2 |
| Ilość otworów 1: | 1 |