
Kod: 30 91 10396
Producent:
KAMOKA

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 256 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 19 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| Ilość otworów: | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Wysokość [mm]: | 36,7 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 65 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 132 mm |
| otwór o śr [mm]: | 13,8 mm |