
Kod: 30 91 10399
Producent:
KAMOKA

Prosimy o kontakt telefoniczny
| średnica [mm]: | 274 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10,9 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 9,5 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Ilość otworów: | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | Z ŁOŻYSKIEM |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Wysokość [mm]: | 82,2 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 62 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 52,3 mm |
| Wymiar gwintu: | M12x1,5 |