Kod: 30 91 10405
Producent:
METELLI
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 32 mm |
| średnica [mm]: | 350 mm |
| średnica otworu [mm]: | 72 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 54,5 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 30,5 mm |
| Powierzchnia: | lakierowany |
| Oznaczenie kontrolne: | ECE R90 APPROVED |