Kod: 30 91 10406
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 280 mm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Minimalna grubość [mm]: | 25,9 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 73 mm |
| Wysokość [mm]: | 71,5 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |