
Kod: 30 91 10408
Producent:
TEXTAR

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| średnica [mm]: | 280 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 23 mm |
| Wysokość [mm]: | 39,1 mm |
| Wzór otworów/Ilość otworów: | 05/05 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez piasty koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez sworznia mocującego koła |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| Minimalna grubość [mm]: | 21,4 mm |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 61 mm |
| Długość opakowania [cm]: | 31,5 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 30 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 10 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 98200 1085 0 1 PRO+ |