
Kod: 30 91 10413
Producent:
BREMBO

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Powierzchnia: | pokryty |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Minimalna grubość [mm]: | 30,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 72 mm |
| Wysokość [mm]: | 54,5 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 32 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica [mm]: | 350 mm |