Kod: 30 91 10415
Producent:
BREMBO

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica [mm]: | 276 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 69 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany / wentylowany |
| Minimalna grubość [mm]: | 24,6 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Wysokość [mm]: | 45,9 mm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 26 mm |