Kod: 30 91 10416
Producent:
DELPHI

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 276 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 67 mm |
| Głębokość [mm]: | 44,6 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 19,4 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 5 |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |