
Kod: 30 91 10421
Producent:
DELPHI

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 340 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| Głębokość [mm]: | 63 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 26 mm |
| Specyfikacje asortymentowa: | przykręcany |
| Ilość otworów: | 5 |