
Kod: 30 91 10426
Producent:
FEBI BILSTEIN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 2 |
| Grubość [mm]: | 54 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 303,7 mm |
| średnica otworu [mm]: | 108 mm |
| Powierzchnia: | naoliwione |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Minimalna grubość [mm]: | 26 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 71,1 mm |