
Kod: 30 91 10431
Producent:
BOSCH

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 300 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 19,4 mm |
| Wysokość [mm]: | 58,3 mm |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Średnica piasty koła [mm]: | 67 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| średnica otworu do [mm]: | 15 mm |