
Kod: 30 91 10433
Producent:
BOSCH

Magazyn: 5, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 315,8 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 30 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 28 mm |
| Wysokość [mm]: | 56,9 mm |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Średnica piasty koła [mm]: | 58 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Powierzchnia: | naoliwione |
| spełnia wymagania Normy ECE: | ECE-R90 |
| średnica otworu do [mm]: | 13 mm |