
Kod: 30 91 10434
Producent:
BOSCH

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 280 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 19,4 mm |
| Wysokość [mm]: | 43,9 mm |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Średnica piasty koła [mm]: | 62,2 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Powierzchnia: | naoliwione |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| spełnia wymagania Normy ECE: | ECE-R90 |
| średnica otworu do [mm]: | 12,6 mm |