
Kod: 30 91 10435
Producent:
VALEO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 276 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 9 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 67 mm |
| Wysokość [mm]: | 44,2 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 7,3 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |