
Kod: 30 91 10437
Producent:
VALEO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 296 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 26 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |
| Wysokość [mm]: | 44 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 24 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |