
Kod: 30 91 10439
Producent:
VALEO

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 293 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 64,1 mm |
| Wysokość [mm]: | 47,1 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 26 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 4 |